Copyright © MARIUSZ BARAN PHOTOGRAPHY

Po latach fotografowania i zbierania doświadczeń zawodowych postanowiłem wzbogacić swoją ofertę o reportaż ślubny. Pomysł narodził się podczas wykonywania sesji ślubnych do magazynów o tej tematyce. Uznałem, że jest to nowe, interesujące wyzwanie.

Wykonywane do tej pory sesje studyjne,  fotografia artystyczna, wystawy,  prowadzenie kursów i warsztatów, zdobywane latami doświadczenie pozwoli mi na rzetelne i niepozbawione artyzmu przygotowanie reportażu ślubnego, wyjątkowego i indywidualnego dla każdej Młodej Pary. Fotografie z tego wyjątkowego dnia muszą ukazywać uczucia, odzwierciedlać wyjątkowość uwiecznianych na nich osób, kipieć emocjami.

W czasie mojej pracy zawsze stawiam na profesjonalizm, co nie oznacza, że jest ona pozbawiona spontaniczności.  Tak samo jest w reportażu ślubnym, nie da się wszystkiego przewidzieć, ale zawsze należy podążać za Młodą Parą, która w tym dniu jest najważniejsza. Staram się być dyskretny i stwarzać przyjemną atmosferę, aby nie krępować zarówno Młodych jak i Gości, tym samym udaje mi się uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty.

Wieloletnia praca fotografa pozwoliła mi poznać wiele osób z branży ślubnej. W związku z tym mogę także służyć pomocą w znalezieniu wizażystki, stylistki, dekoratorki czy florystki… Posiadam też niezbędne uprawnienia do wykonywania fotografii liturgicznej.

Każde zlecenie rozpoczynam od spotkania z zainteresowaną Parą, zapoznania się z ich oczekiwaniami oraz  omówieniem szczegółów usługi, co zostaje następnie zawarte w umowie. Efektem końcowym naszej współpracy jest starannie opracowana dokumentacja fotograficzna, uwieczniona na najlepszej jakości materiałach (spersonalizowane albumy, fotoksiążki, fotoalbumy, nośniki danych i inne), które wcześniej zostają wybrane przez zleceniodawcę.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.